09122828127

آبنما

با ساخت و ساز آپارتمان ها و دوری انسان ها از طبیعت تلاش بر این شد که فضای طبیعی به نحوی به خانه آورده شود. از این رو گلخانه ها به داخل آپارتمان ها آورده شدند و آبنما نیز در کنار این مجموعه به زیبایی قرار گرفت که علاوه بر زیبایی تامین رطوبت گلخانه را نیز بر عهده دارد و به این ترتیب زیبایی دوچندان خواهد شد. اما کم کم گلخانه ها هم از آپارتمان ها حذف شد و گلدان ها به پشت پنجره رفتند و ابنما ها نیز به داخل ظروف و کوزه ها منتقل شدند.

آبنما

از فضاهایی که می توان در آن جا آبنما را قرار داد می توان به اتاق پذیرایی و فضاهایی همچون بالکن و حیاط اشاره کرد.

سبک آبنما

برای انتخاب سبک آبنما باید سبک خانه را در نظر بگیرید و آبنما را بر آن اساس خریداری نمایید. برای مثال اگر سبک منزل شما سنتی است استفاده از آبنما که دارای طرح سنتی و کاشی کاری به رنگ های آبی و سبز باشد می تواند گزینه ای مناسب باشد تا به این ترتیب سبک سنتی منزل شما تکمیل شود. اگر از تخت و کوسن های سنتی نیز به جای مبل در کنار این آبنمای سنتی استفاده شود دکوراسیونی حیرت انگیز خواهید داشت.

برای خانه ای که دارای دکوراسیونی مدرن می باشد استفاده از آبنمای مدرن می تواند فضای زیبایی را ایجاد می کند. در انواع مدرن آبنما معمولاً از انرژی الکتریسیته برای چرخش آب استفاده می شود. آبنمای مدرن عموماً فضای کمی اشغال می کند و برای خانه های کوچک گزینه بهتری است.

آبنمای فواره ای برای خانه می تواند مناسب باشد که این نوع از آبنما دارای یک حوض می باشد تا محلی برای ذخیره آب باشد و سپس به شکل فواره ای خارج شود. برخی از انواع آبنما نیز دارای حوضچه نیستند و برخی هم فقط دارای حوضچه هستند که اب پس از پر شدن سرریز می شود.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :