09122828127

آلاچیق

برای داشتن مکانی دنج و آرام پس از یک روز کاری پر مشغله شهری آلاچیق می تواند بهترین گزینه باشد. آلاچیق ها در اطراف شهر برای استرحت عابرین در نظر گرفته شده اند ولی برای خانه نیز بهترین گزینه برای فاصله گرفتن از دغدغه های شهری می باشد.

آلاچیق در انواع مختلفی ساخته می شود و می توان برای ساخت آن ها از مصالحی نظیر فلز و چوب و غیره استفاده کرد و دارای سقفی می باشد و دارای صندلی هایی برای نشستن می باشد. شکل ظاهری آلاچیق می تواند هشت ضلعی، شش ضلعی، مستطیل، مربع و یا فانتزی و بسیاری دیگر از مدل ها باشد و معمولاً 6 تا 8 نفر می توانند از آلاچیق استفاده کنند. فضایی که در اختیار دارید بر روی شکل ظاهری  آلاچیق تاثیر می گذارد. اگر فضایی مناسب دارید آلاچیق شش ضلعی شیک تر از سایر انواع به نظر می رسد و اگر فضای کمی در اختیار دارید آلاچیق مربعی بهترین گزینه خواهد بود.

معمولاً محل قرار گیری آلاچیق جایی است که دارای ویوی زیبایی باشد تا در هنگامی که در این فضا قرار می گیرید شاهد سرسبزی و زیبایی های اطراف خود باشید. برای ساخت آلاچیق باید به شرکت های معتبری مراجعه کنید در غیر این صورت به دلیل عدم استفاده از مصالحی که در برابر شرایط جوی مختلف استحکام لازم را داشته باشد آلاچیق به سرعت تخریب می شود.

انواع آلاچیق

آلاچیق در انواع مدرن، آلاچیق چوبی، آلاچیق پارچه ای ساخته می شوند. آلاچیق مدرن از ترکیب طراحی های جدید و قدیم و استفاده متنوع از مصالح ساخته می شود و به این ترتیب نمایی مدرن و زیبا را خلق می کند. آلاچیق چوبی نیز برای فضاهای بزرگ بسیار مناسب بوده و از سقف چوبی برای آن استفاده می شود و عموماً اطراف آن باز است ولی می توانید نوع بسته آن را نیز سفارش دهید. در آلاچیق پارچه ای نیز می توان برای دیواره ها و سقف از پارچه حریر استفاده کرد.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :