09122828127

آینه کاری

آینه کاری از زمان های قدیم تا به امروز بای طراحی خانه ها مورد استفاده قرار می گرفته است. آینه کاری می تواند سنتی و یا مدرن انجام شود که تفاوت هایی با یکدیگر دارند. آینه کاری سنتی نوعی هنر محسوب می شود که از قطعات کوچک آینه که به شکل دستی تشکیل می شود که نهایت در کنار هم هنرمندانه چسبانده می شوند.

آینه کاری سنتی و مدرن

آینه کاری سنتی دارای ریزه کاری های زیادی بوده و اجرای آن هزینه بیشتری را نسبت به آینه کاری مدرن شامل می شود. قطعاتی که در آینه کاری مدرن استفاده می شود بزرگ تر بوده و برش آن ها توسط دستگاه انجام می شود و به همین دلیل دارای قیمت پایین تری می باشد. در آینه کاری مدرن هر چه تعداد قطعات کمتر باشد طرح زیباتری خواهیم داشت.  در کل استفاده از آینه کاری در منزل فضا را بزرگ تر نشان می دهد و نور را انعکاس می دهد.

آینه کاری

انجام آینه کاری برای انواع فضا به گونه های متفاوتی انجام می شود. برای مثال برای آینه کاری برای اتاق خواب بهتر است در بالای سرویس خواب و یا بر روی دیوارهای کناره انجام شود. همچنین اگر اتاق پذیرایی کوچکی دارید استفاده از آینه کاری در انتهای راهرو می تواند فضا را بزرگ تر نشان دهد و برای اتاق پذیرایی بزرگ، آینه کاری در وسط اتاق گزینه مناسبی است.

برای آینه کاری می توان از رنگ های متنوعی استفاده کرد. آینه کاری با رنگ تیره برای محیط هایی که نور بسیار زیادی دارند می تواند بهترین گزینه باشد زیرا می تواند میزان نور را کاهش دهد.

آینه کاری در طرح ها و مدل های مختلفی اجرا می شود که مدل لوزی از پرفروش ترین مدل های آینه کاری محسوب می شود. مدل لوزی، کلاسیک و ارزان تر می باشد. انواع دیگری از طرح برای آینه کاری وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت بازسازی ساختمان نیلوفر صفر زاده تماس بگیرید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :