09122828127

استخر

یکی از محبوب ترین ورزش ها در میان افراد شنا و آب تنی است. با داشتن یک استخر شما می توانید در هر زمان که خواستید شنا و آبتنی کنید بدون این که نگران شلوغی و ازدحام استخر های عمومی باشید.

اگر در حیاط منزل خود فضای کافی دارید و یا ویلایی را خریداری کردید که فضای کافی برای استخر دارد، ساخت استخر می تواند بهترین گزینه برای شما باشد و لحظات خالی شما را به خوبی پر کند.

استخر

نکاتی برای طراحی و ساخت استخر

برای طراحی و اجرای استخر باید ابعاد فضایی را که در اختیار دارید را بدانید و سپس پس از مشاوره با شرکت بازسازی ساختمان درباره طرح های پیشنهادی ارائه شده و قیمت گذاری بررسی های لازم را انجام داده و سپس بهترین و مناسب ترین طرح را برای پیاده سازی به شرکت بازسازی ساختمان سفارش دهید.

انواع استخر

استخر می تواند روباز و یا سرپوشیده باشد. استخر سرپوشیده داخل اتاقی در کنار باغ یا ویلا قرار می گیرد و نسبت به استخر روباز هزینه های بیشتری دارد و استقبال کمتری از این نوع استخر می شود. نوع دوم از استخر که استخر روباز است می تواند داخل حیاط ویلایی و یا تراس و یا پشت بام قرار بگیرد.

استخر می تواند سیمانی یا سرامیکی و یا پیش ساخته باشد. مشخص کردن نوع استخر بستگی به میزان هزینه ای دارد که شما می خواهید برای ساخت استخر پرداخت کنید. فضایی که برای ساخت استخر در نظر می گیرید بهتر است آفتاب خوبی داشته باشد به این ترتیب هزینه های گرم کردن آب را می توانید تا حدی کاهش دهیدو یکی دیگر از نکاتی که باید در ساخت استخر در نظر بگیرید این است که گیاهانی در اطراف استخر موجود نباشد چون ریشه های گیاهان کم کم می تواند استخر را تخریب کند. همچنین بهتر است که درختی در نزدیکی استخر نباشد زیرا مانع نور خورشید می شود و همچنین باعث می شود تا استخر بر اثر ریزش برگ ها زود به زود کثیف شود.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :