09122828127

دکوراسیون تجاری

مکانی که برای کسب و کار و فروش اقلام و کالاها است محیط تجاری محسوب می شود. با توجه به نوع استفاده ای که از محیط تجاری می شود باید دکوراسیون تجاری متفاوتی برای محیط طراحی شود و می توان از انواع سبک ها بر اساس کاربرد فضا برای طراحی دکوراسیون تجاری بهره برد.

دکوراسیون تجاری شامل کف سازی، مبلمان، نورپردازی، طراحی دیوار و ستون ها و فضای سبز می باشد که طراحی همه این بخش ها باید توسط کارشناسان دکوراسیون داخلی انجام شود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

دکوراسیون تجاری

نکاتی درباره طراحی دکوراسیون تجاری

یکی از قسمت هایی که در طراحی دکوراسیون تجاری در نظر گرفته می شود کفپوش است. از آن جا که در یک محیط تجاری رفت و آمد های زیادی انجام می شود جنس کف باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بر اثر رفت و آمد دچار ساییدگی نشود و رنگ و روی کفپوش نیز بر اثر کشیده شدن اجسام بر روی آن از بین نرفته و دچار خط و خش نشود.

دیوار و ستون یکی دیگر از بخش های دکوراسیون تجاری می باشد که باید در طراحی در نظر گرفته شود. زیرا دیوار و ستون فضایی است که می توان از آن برای تبلیغ کالا و بسیاری دیگر از فعالیت ها استفاده کرد. همچنین در طراحی دکوراسیون تجاری ویترین از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا ویترین مهم ترین قسمت دکوراسیون برای جذب مشتری می باشد.

استفاده از مبلمان برای طراحی دکوراسیون تجاری از دیگر نکاتی است که باید در طراحی دکوراسیون تجاری در نظر گرفته شود به همین دلیل باید در مکان های مناسبی از محیط تجاری از مبلمان مناسب استفاده شود تا در صورتی که مشتریان احتیاج به استراحت داشتند بتوانند به راحتی از آن ها استفاده نمایند.

استفاده از مجسمه های تزئینی، نقاشی ها و تابلوهای هنری و آب نما و دیگر تزئینات در دکوراسیون تجاری می تواند وجه تمایز یک محیط تجاری از دیگری باشد و یکی را در ذهن ماندگارتر از دیگری کند.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :