09122828127

دکوراسیون داخلی فروشگاه

یکی از نقاط قوت فروشگاه ها که مشتریان به سمت آن ها جلب می شوند دکوراسیون داخلی فروشگاه می باشد که هر چه حرفه ای تر انجام شود برای فروشنده مشتری های بیشتری را جذب خواهد کرد و فروش بیشتر می شود. برای طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید نکاتی در نظر گرفته شود تا فروشنده بیشترین نتیجه را بگیرد. در ادامه نکاتی را درباره دکوراسیون داخلی فروشگاه ارائه خواهیم داد پس با ما همراه شوید

دکوراسیون داخلی فروشگاه

نکاتی درباره دکوراسیون داخلی فروشگاه

اولین قسمتی که توجه مشتری را به خود جلب می کند ویترین مغازه می باشد. ویترین، مشتری را به داخل مغازه جذب می کند و احتمال خرید مشتری را افزایش می دهد.  اگر ویترین خوب و حرفه ای باشد مشتری حتی به قیمت هم توجه نکرده و وارد مغازه می شود.

در مغازه بخش هایی هستند که باید در دکوراسیون داخلی فروشگاه در نظر گرفته شوند که از ان دست می توان به دیوار، میز فروشنده، ویترین و راهروی حرکت مشتری اشاره کرد. دیوار یکی از مهم ترین بخش های یک مغازه است که به مشتری نشان می دهد فروشگاه شما ساده است و یا مغازه ای است با جنس هایی شیک. دیوار فروشگاه باید همخوانی مناسبی با سایر بخش های فروشگاه از جمله دکوراسیون داخلی آن داشته باشد. مهم ترین چیزی که باید در طراحی دیوار در نظر داشته باشید رنگ دیوار می باشد.

ویترین مکانی است که مشتری با دیدن آن تصمیم می گیرد به داخل مغازه بیاید یا  از جلوی مغازه شما عبور کند. یک طراحی ویترین خاص می توانند مشتری را به داخل مغازه بکشاند. استفاده از المان های خاص در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه می تواند بسیار زیبا و جذاب باشد مثل یک ماشین کوچک قدیمی.

یکی دیگر از نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه در نظر گرفته شود فضای حرکت مشتری است. فضای حرکت مشتری باید به گونه ای باشد که مشتری بتواند به راحتی در مغازه حرکت کند و زاویه خوبی نیز نسبت به اجناس داشته باشد.

میز فروشنده یکی دیگر از بخش های قابل توجه در دکوراسیون داخلی فروشگاه می باشد. میز فروشنده باید در تناسب با ابعاد فروشگاه باشد و نباید بخش زیادی از فضا را اشغال نماید.

نورپردازی دقیق و حرفه ای و چیدمان اجناس در داخل طبقه های فروشگاه از دیگر مواردی است که باید درطراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه رعایت شود.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :