09122828127

دکوراسیون داخلی هتل

دکوراسیون داخلی هتل نمایانگر اعتبار یک هتل است و هرچه یک هتل دارای دکوراسیون حرفه ای تری باشد افراد تمایل بیشتری برای اقامت چند روزه در آن را خواهند داشت.

نکاتی درباره دکوراسیون داخلی هتل

مهم ترین نکته ای که باید در طراحی دکوراسیون داخلی هتل در نظر گرفته شود مخاطبانی است که می خواهند در هتل مستقر باشند. بنابراین طراحی هتل نباید فقط به سلیقه صاحب هتل باشد بلکه باید به سلیقه افرادی باشد که قرار است از هتل برای چندین روز استفاده کنند. بهترین راه برای انجام این کار مراجعه به افراد متخصصی است که در این زمینه دانش لازم را داشته باشند زیرا متخصصین طراحی داخلی هتل می توانند طراحی را بر اساس سلیقه بیشتر مشتریان انجام دهند.

دکوراسیون داخلی هتل

لابی هتل یکی از مهم ترین بخش هایی است که مشتری شما در ابتدای ورود با آن مواجه خواهد شد از این رو این بخش از هتل از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به همین جهت باید تمام انرژی خود را درطراحی این بخش از هتل در نظر بگیرید. برای طراحی این بخش باید در حد ممکن از خلاقیت خودتان یا طراحان بهره بگیرید.

نورپردازی هتل از دیگر مواردی است که باید در طراحی دکوراسیون داخلی هتل در نظر گرفته شود. نورپردازی در همه بخش های یک هتل از لابی گرفته تا راه پله ها و اتاق ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. استفاده از رنگ کاری خلاقانه و نقاشی به همراه نورپردازی می تواند تاثیر فراوانی در موفقیت دکوراسیون داخلی هتل و جلب نظر مراجعان داشته باشد.

اتاق هتل بخش مهم دیگری است. جایی که مسافران معمولاً در آن استراحت می کنند و نیاز دارند تا حس آرامش داشته باشند. نوع چیدمان و رنگ آمیزی اتاق ها باید به گونه ای باشد که این حس به مسافران منتقل شود و خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن شان باقی بماند.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :