09122828127

روف گاردن

استفاده از فضای پشت بام که اغلب غیر قابل استفاده بوده است برای انجام فضای سبز می تواند گزینه ای بسیار جذاب باشد. ایجاد فضای سبز بر روی پشت بام و یا همان روف گاردن علاوه بر زیبایی باعث به وجود آمدن عایق در برابر حرارت و رطوبت و صدا می باشد. از دیگر مزایای روف گاردن تمیز کردن هوای آلوده و تولید اکسیژن و خنک سازی هوا است.

روف گاردن

مزایای روف گاردن

بر روی پشت بام یک لایه ضد آب قرار می گیرد و بر روی آن یک لایه رشد قرار می گیرد تا گیاه بر روی آن رشد کند. همچنین روف گاردن می تواند دارای لایه هایی همچون حایل ریشه، زه کشی و سیستم های آبیاری هم باشد.

از مزایای روف گاردن می توان به موارد زیر اشاده کرد:

روف گاردن باعث افزایش عمر ساختمان می شود و مانع از ورود صدا به داخل ساختمان می شود. روف گاردن بخشی از فاضلابی را که توسط آب باران تشکیل می شود به خود جذب می شود و به این ترتیب میزان فاضلاب را کاهش می دهد. یکی دیگر از مزایای روف گاردن جذب آلودگی هوا می باشد و کربن و ذرات تولیدی از سوختن هوا را در خود جذب می کند. گیاهان موجود در بام باعث خنک سازی هوا می شود و بنابراین در فصل تابستان باعث می شود تا ساختمان مانع از ورود گرمای شدید به ساختمان می شود و به این ترتیب ساختمان خنک نگه داشته می شود.

از مزایای اقتصادی روف گاردن نیز می توان به کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد همچنین روف گاردن از انجام مجدد بازسازی و عایق سازی بام جلوگیری می نماید. روف گاردن مانع از به هدر رفتن درصدی از آب باران می شود.

شرکت بازسازی ساختمان صفرزاده با داشتن متخصصینی حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی و اجرای روف گاردن می تواند بهترین گزینه برای انتخاب شما باشد که دلیل ادعای ما نمونه کارهای ماست

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :