09122828127

سنگ کاری و سرامیک کاری

به دلیل زیبایی و شکوهی که سنگ برای ساختمان ها ایجاد می کند استفاده از سنگ کاری برای نمای ساختمان و داخل ساختمان گزینه ای بسیار مناسب محسوب می شود. ولی برای انجام سنگ کاری حرفه ای و زیبا باید نکاتی را در نظر داشته باشید.

نکاتی برای خرید سنگ  برای انجام سنگ کاری

ایران دارای منابع سنگی زیادی می باشد البته سنگ های خارجی نیز در بازار موجود می باشد. برای خرید سنگ باید درباره آن ها و کیفیت سنگ تحقیقات کافی انجام دهید. برای خرید سنگ نباید صرفاً به ظاهر سنگ توجه کنید بلکه بسیاری از انواع سنک هستند که دارای ظاهری زیبا هستند ولی در هنگام کار با ان ها دچار پریدگی می شوند. بنابراین قبل از انتخاب سنگ برای سنگ کاری از افرادی که در این زمینه تجربه دارند تحقیقات کافی به عمل بیاورید.

سنگ کاری و سرامیک کاری

سرامیک کاری ساختمان

استفاده از سرامیک برای کفپوش گزینه ای زیبا محسوب می شود که تاثیر زیادی بر روی زیبایی منزل و یا هر محیط دیگری دارد. در صورتی که سرامیک کاری به درستی و حرفه ای انجام شود می تواند فضایی زیبا خلق نماید.

برای سرامیک کاری باید نکاتی را در نظر بگیرید: هنگام خرید سرامیک حتماً 10 درصد بیش از چیزی که نیاز دارید سرامیک بخرید. زیر سازی و اهمیت آن را هرگز فراموش نکنید و به این نکته دقت کنید که بیش از 70 درصد سرامیک کاری را زیر سازی آن تشکیل می دهد. در سرامیک کاری ابتدا باید سرامیک ها چیده شود و سپس به سراغ سرامیک هایی بروید که باید برش بخورند و از شابلون برای برش زدن به سرامیک استفاده نمایید. در سرامیک کاری حتماض از سنگی به عنوان راهنما استفاده شود.

از مزایای سرامیک برای کف می توان به قابل شستشو بودن آن، دوام بالا، ضد حریق بودن آن و مقاومت آن در برابر اشعه خورشید اشاره کرد.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :