09122828127

طراحی و اجرای نورپردازی نما

یکی از عوامل موثر در طراحی نمای ساختمان طراحی و اجرای نورپردازی نما می باشدو با استفاده از نورپردازی شما می توانید ظاهری دلنواز برای ساختمان خلق نمایید ولی باید نورپردازی طبق اصولی انجام شود تا زیبایی نمای ساختمان به خصوص در هنگام شب دو چندان شود.

نکاتی درباره طراحی و اجرای نورپردازی نما

از نکات مهم برای طراحی و اجرای نورپردازی نما می توان به تمرکز بر روی خطوط افقی و عمودی ساختمان اشاره نمود. همچنین انتخاب رنگ از دیگر مواردی است که باید در نورپردازی ساختمان مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد.

طراحی و اجرای نورپردازی نما

طراحی و اجرای نورپردازی نما با استفاده از نورپردازی هوشمند می تواند بسیار جذاب باشد. شکوه این ساختمان ها در هنگام شب حیرت انگیز است و با استفاده از تغییر در رنگ و نحوه تابش شما می توانید در هر لحظه شاهد نمایی متفاوت باشید. طراحی و اجرای نورپردازی نما می تواند نظر عابرین را درصد بالایی به خود جلب نماید بنابراین استفاده از این روش برای ساختمان های تجاری نوعی بازاریابی نیز محسوب می شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید در طراحی و اجرای نورپردازی نما در نظر داشته باشید انتخاب رنگ برای نورپردازی می باشد. رنگ های گرم در نورپردازی فضا را گرم تر نشان می دهند در صورتی که استفاده از رنگ های سرد فضا را جدی تر نشان می دهد. بنابراین انتخاب رنگ ها باید کاملاً هدفمند باشند. پس باید در زمان طراحی نورپردازی نما در نظر داشته باشید که طراحی را برای چه ساختمانی انجام می دهید. اگر محیطی جدی و رسمی است استفاده از نور سفید می تواند بسیار مفید باشد و حس جدی بودن را به عابرین انتقال دهد و در صورتی که طراحی و اجرای نورپردازی نما را برای رستوران انجام می دهید باید از رنگ های گرم و جذاب استفاده کنید بنابراین طراحی و اجرای نورپردازی نما باید توسط شرکت هایی انجام شود که تخصص کافی را در این زمینه دارا باشند.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :