09122828127

طراحی و اجرا استخر

یکی از تفریحاتی که در فصول گرم سال طرفداران بسیار زیادی دارد شنا کردن میباشد. به همین دلیل امروزه برخی از مالکان ساختمان های مسکونی اقدام به طراحی و اجرا استخر میکنند تا شرایط شنا کردن را برای ساکنین فراهم آورند. امروزه طراحی و اجرا استخر به یکی از خدمات شرکت های فعال در امور ساختمانی بدل شده است تا بتوانند امکان راه اندازی و اجرا استخر را برای افراد علاقمند بوجود آورند. طراحی و اجرا استخر کاری بسیار دقیق و حساب شده میباشد و باید دقت زیادی بدین منظور صرف شود. اولین موضوعی که جهت طراحی استخر مطرح میشود این است که باید به شرایط و همچنین استاندارد ها توجه شود. یک استخر باید نسبت به مکان مورد نظر از ابعاد مناسبی برخوردار باشد و همچنین عمق آن نیز امکان شنا کردن را برای کوچک و بزرگ فراهم آورد. بعد از یک طراحی اصولی نوبت به اجرای استخر میرسد که این مرحله نیز مانند مرحله طراحی از  حساسیت بسیار زیادی برخوردار است. در مرحله اجرا باید از مصالح ساختمانی و تجهیزات استانداردی استفاده شود و همچنین فردی که اجرا را بر عهده دارد باید از تجربه بالایی برخوردار باشد. 

طراحی و اجرا استخر

آب بندی یکی از مهمترین مراحل اجرای استخر

یکی از مراحلی که باید دقت زیادی در آن به خرج داده شود آب بندی کردن درست و اصولی استخر میباشد. بخصوص استخرهایی که در طبقات بالایی اجرا میشوند باید آب بندی کاملا اصولی داشته باشند. در صورتیکه آب بندی اصولی انجام شود امکان نفوذ آب به دیگر بخش ها وجود خواهد داشت. برای آب بندی کردن باید تمام کف و دیواره ها مد نظر قرار گیرند .  همچنین برای آب بندی کردن باید تست های فراوانی انجام شود تا از عدم نفوذ آب اطمینان حاصل شود. 

برای طراحی و اجرا استخر بصورت کاملا اصولی و با مصالح کاملا با کیفیت با شرکت ساختمانی صفر زاده تماس حاصل نمایید. شرکت ساختمانی صفر زاده دارای کادری مجرب و متعهد میباشد که امکان طراحی و اجرای اصولی استخر را برای ساختمان ها فراهم کرده است. 

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :