09122828127

طراحی و اجرا درب و پنجره یو پی وی سی

امروزه درب و پنجره های یو پی وی سی کاربرد بسیار بیشتری نسبت به دیگر درب و پنجره ها پیدا کرده اند و به دلیل کیفیت و همچنین عملکرد بسیار خوبی که دارند به عنوان بهترین گزینه برای کاهش سر و صدای ورودی به منازل و همچنین دیگر عوامل محسوب میشوند. طراحی و اجرا درب و پنجره یو پی وی سی را شرکت هایی بر عهده میگیرند که در این زمینه فعالیت میکنند زیرا این کار به تخصص نیاز دارد و نمیتوان در کنار ساخت درب و پنجره های آهنی و یا آلومینیومی اقدام به طراحی و اجرای این دسته از درب و پنجره ها نمود. به طور کلی اصول ساخت این نوع درب و پنجره ها با دیگر درب و پنجره ها متفاوت است. در طراحی و اجرا درب و پنجره یو پی وی سی از پروفیل هایی کمک گرفته میشود که با پروفیل درب و پنجره های قدیمی و آهنی متفاوت هستند.این پروفیل ها بر خلاف پروفیل های درب و پنجره های آهنی در برابر خوردگی و فرسایش کاملا مقاوم هستند و هیچ آسیبی نمیبینند. آب هیچ تاثیری بر روی این درب و پنجره ها ندارد و میتوانند تا سالها بدون اینکه فرسوده شوند دوام بیاورند. 

طراحی و اجرا درب و پنجره یو پی وی سی

استفاده از یراق آلات با کیفیت مهمترین شرط اجرای درب و پنجره های با کیفیت 

یراق آلات و اتصالات نقش مهمی را در افزایش کارایی و عملکرد درب و پنجره های یو پی وی سی دارند. همان قدر که جنس درب و پنجره از اهمیت زیادی برخوردار است جنس یراق آلات نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به این موضوع نیز توجه شود. اتصالات و یراق آلات باید عملکرد خوبی را از خود نشان داده و همچنین از دوام بالایی برخوردار باشند. 

شرکت ساختمانی صفر زاده با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه طراحی و اجرا درب و پنجره یو پی وی سی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما میباشد و میتوانید با دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت سفارش ساخت و اجرا را به این مجموعه واگذار کنید. 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :