09122828127

طراحی و اجرا محوطه سازی و روف گاردن

امروزه رشد عمودی شهرها و صنعتی شدن آن و دشواری دسترسی به فضای باز و محیط های طبیعی انسان را بر آن داشته تا به فضاهای حداقلی در محل زندگی خود مانند حیاط، بام و غیره توجه ویژه ای نشان دهد.همچنین جهت نگهداری از این پشت بامهای سبز سیستم های آبیاری مکانیزه، سیستم های گرمایشی محوطه فضای سبز در زمستان و بسیاری تمهیدات دیگر حائز اهمیت است.به طور کلی برای طراحی و اجرای محوطه و روف گاردن ، با توجه به شرایط خاص این محوطه ، به خدمت گرفتن مشاوران حرفه ای مورد نیاز است که با انجام عملیات نقشه برداری دقیق و انجام محاسبات گوناگون و انتخاب مواد مناسب و اجرای صحیح ، به محوطه شخصیتی خاص ببخشند . 

طراحی و اجرا محوطه سازی و روف گاردن

استفاده از تجهیزات با کیفیت مهمترین شرط اجرای محوطه سازی

روف گاردن و همچنین محوطه ها همواره در معرض برخورد عوامل فرسایش زا مانند باران، برف، باد و دیگر عوامل هستند که از این رو حتما باید برای اجرای آنها از وسایل با کیفیت کمک گرفته شود  تا بتوانند در برابر این عوامل به خوبی دوام بیاورند. استفاده از تجهیزات با کیفیت این امکان را بوجود می آورد تا مجددا بعد از گذشت چند سال نیازی به تعویض و یا تعمیر وسایل موجود نداشته باشید و به راحتی تا چندین سال بتوانید از این وسایل استفاده نمایید. 

شرکتی که اجرای محوطه سازی و روف گاردن را بر عهده میگیرد باید از بهترین تجهیزات بدین منظور استفاده کند تا کارفرما مجبور نشود بعد از مدتی این تجهیزات را تعویض نماید. شرکت ساختمانی صفر زاده از جمله شرکت های فعال در این زمینه است که توانسته با استفاده از تجهیزات با کیفیت و مرغوب مشتری را از تعویض این تجهیزات بعد از گذشت مدتی بی نیاز کند. 

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :