09122828127

طراحی و اجرا مساجد

در ساخت مساجد از روش های متفاوتی در ساخت سازه و همچنین اجرای نما و دکوراسیون داخلی کمک گرفته  میشود. طراحی و اجرا مساجد با طراحی و اجرا سازه های دیگر مانند سازه های مسکونی متفاوت است. ساختار مساجد ایجاب میکند تا از روش های به طور کل متفاوتی در ساخت آنها استفاده شود. بخصوص نما و همچنین ساخت بخش داخلی مساجد و همچنین دکوراسیون داخلی آنها نیازمند تخصص و تبهر زیادی میباشد. طراحی و اجرا مساجد باید به افراد و یا شرکت هایی واگذار شود که تجربه فعالیت در این زمینه را داشته باشند. با وجود اینکه شرکت های زیادی وجود دارند که در زمینه ساختمان سازی فعالیت میکنند اما اغلب آنها پروژه های ساخت مسجد را قبول نمیکنند و دلیل آن نیز کاملا واضح است زیرا طراحی و اجرای مساجد برای آن ها به دلیل عدم دانش کافی در این زمینه غیر ممکن است.

طراحی و اجرا مساجد

الزامات طراحی و اجرای مساجد

برای طراحی مساجد الزاماتی وجود دارد که کلیه طراحان و مجریان باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند. از الزامات طراحی و اجرای مساجد باید به مبانی نظری و اصول طراحی، سازماندهی کلی طرح، کاربری و سطح اشتغال، ارتباط صحن و همچنین شبستان با فضاهای جانبی، وضوخانه ها و آبریزشگاه ها، سیمای مسجد و همچنین موقعیت مسجد آن هم در مواجهه با مواقع بحرانی اشاره نمود.

از جمله  معدود شرکت هایی که در زمینه طراحی و اجرا مسجد سابقه درخشانی دارد و تا کنون پروژه های زیادی را نیز به انجام رسانده است شرکت ساختمانی صفر زاده میباشد. این شرکت معماران و همچنین پرسنلی را در اختیار دارد که به صورت اختصاصی در زمینه ساخت مسجد فعالیت میکنند و با تمام روش های طراحی، ساخت و همچنین اجرا به طور کامل آشنایی دارند.

اگر قصد طراحی و اجرای مسجد در شهر و یا محله خود را دارید میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید تا اطلاعات و مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار دهند. 

1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :