09122828127

قرنیز و سنگ آنتیک

قرنیز در پایین دیوار داخلی ساختمان نصب می شود و انتخاب آن بر اساس جنس دیوار انجام می شود. قرنیز در رنگ های مختلفی تولید می شود و باید رنگ آن بر اساس رنگ دیوار انتخاب شود. رنگ قرنیز می تواند کاملاً متفاوت از رنگ دیوار باشد و یا کمی تیره تر و یا کمی روشن تر از رنگ دیوار باشد.

قرنیز چه کاربردی دارد

اگر از پارکت لمینت برای کفپوش استفاده شود در هوای گرم منبسط می شود در نتیجه پارکت لمینت با اندکی فاصله با دیوار نصب می شود که در فصول سرد سال فضایی نازیبا بین کفپوش و دیوار ایجاد می شود که این فضا به وسیله قرنیز به خوبی پوشانده می شود. در صورتی که از کفپوش های دیگری استفاده شود که چنین مشکل در گرما و سرما وجود نداشته باشد استفاده از قرنیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دیوارها داشته باشد. یکی دیگر از دلایل استفاده از قرنیز این است که قرنیز از وارد شدن رطوبت از کف به دیوارها جلوگیری می نماید. همچنین با جا به جا شدن وسایل بر روی زمین و برخورد وسیله با دیوار به قرنیز آسیبی وارد نمی شود.

قرنیز و سنگ آنتیک

سنگ آنتیک چیست

سنگ می تواند دکوراتیو و یا طبیعی باشد. نوع دکوراتیو سنگ مصنوعی است و می توان از ان ها داخل و یا بیرون ساختمان استفاده کرد و به راحتی قابل نصب می باشد. قبل از نصب سنگ آنتیک باید زیرسازی به خوبی انجام شود. سنگ های دکوراتیو در انواعو در ابعاد مختلفی تولید می شود و دارای قیمت های مناسبی می باشد که تمام این ها از مزایای این نوع سنگ آنتیک می باشد.

از مزایای این نوع از سنگ آنتیک دکوراتیو نصب آسان، وزن کمتر در مقابل انواع دیگر سنگ تزئینی، عمر بالا، مقاومت در برابر نفوذ آب، قیمت مناسب و استحکام و غیر قابل اشتعال بودن آن می باشد.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :