09122828127

لمینت و پارکت

لمینت و پارکت یکی از انواع بسیار مناسب برای کفپوش اشت که استفاده از ان برای خانه و یا اداره و بسیاری از محیط ها دارای طرفداران زیادی می باشد. لمینت و پارکت در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد و شما می توانید بر اساس نوع سلیقه و نیاز خود بهترین لمینت و پارکت را انتخاب و خریداری و نصب نمایید.

پارکت

پارکت از جنس چوب ساخته می شود به این ترتیب که چوب درخت به الوار تبدیل می شود و در ابعادی برش می خورد و به کف چسبانده می شود و بر روی ان ساب و لاک زده می شود. استفاده از پارکت گران قیمت می باشد و از انواع کفپوش های لوکس مربوط می شود. از مزایای این کفپوش می توان به زیبایی و طبیعی بودن آن اشاره کرد. البته با توجه به معایبی که این کفپوش دارد از جمله نگهداری سخت آن دیگر کمتر از پارکت استفاده می شود و هم اکنون بیشتر لمینت مورد استفاده قرار می گیرد.

پارکت لمینت

لمینت چیست

ساخت لمینت به این دلیل انجام شد که ضمن این که زیبایی پارکت را تا حد زیادی دارد ولی بسیاری از عیوب پارکت را ندارد. لمینت از چند لایه چوب فشرده شده تهیه می شود و بر عکس پارکت به شکل مستقیم از چوب درختان ساخته نمی شود ولی ظاهر آن از طرح و نقش چوب برخوردار می باشد. استفاده از لمینت یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان کفپوش می باشد و نصب آن بسیار ساده است. . لمینت قیمتی پایین تر نسبت پارکت دارد و همچنین مقاومت بالاتری در برابر آب نسبت به پارکت دارد.

از دیگر مزایای پارکت لمینت نسبت به پارکت می توان به نحوه نصب راحت تر آن اشاره نمود که در نصب آن از از چسب استفاده نمی شود و دارای کلیک هایی برای نصب آن بر روی زمین می باشد و به محض نصب شدن آن بر روی زمین می توان وسایل را بر روی آن قرار داد. همچنین به دلیل عدم استفاده از چسب در نصب لمینت می توان آن را از جایی جمع کرد و به محل دیگری منتقل کرد.

برای نصب پارکت لمینت می توانید با شماره های درج شده در سایت شرکت بازسازی ساختمان نیلوفر صفرزاده تماس بگیرید و با مشاوران متخصص ما در ارتباط قرار بگیرید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :