09122828127

محوطه سازی

مسطح کردن و آماده کردن اطراف ساختمان را محوطه سازی می گویند که محوطه سازی طراحی پیاده رو، خیابان کشی، آب و فاضلاب و غیره را نیز در بر می گیرد که همگی نیازمند رعایت استاندارد هایی می باشند که عدم رعایت استانداردها و ظوابط در آینده مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت و هزینه بر خواهد بود.

http://safarzadehco.com/administrator/files/UploadFile/mohava.jpg

نکات لازم برای محوطه سازی

اولین نکته ای که باید برای انجام محوطه سازی در نظر گرفته شود بررسی محلی است که محوطه سازی قرار است انجام شود. این مرحله از کار از اهمیت بالایی برخوردار بوده و عدم توجه به آن می تواند باعث عدم نتیجه گیری از پروژه محوطه سازی شود. نکاتی از قبیل اوضاع آب و هوایی محیط، انواع گونه هایا گیاهی، جهت وزیدن باد، شرایط خاک، آب و نوع آبیاری و بسیاری دیگر از عوامل قبل از اجرای محوطه سازی باید مورد بررسی قرار بگیرند. گاهی برای اجرای پروژه محدودیت هایی وجود دارد که باید آن ها نیز قبل از اجرای محوطه سازی مورد توجه قرار بگیرند که از این دست می توان به عدم توانایی حذف برخی درختان، ساختمان ها و تاسیسات اشاره کرد. البته در این میان محدودیت های مالی را نیز نباید نادیده گرفت و کسی که کار طراحی را بر عهده دارد باید این مورد را در نظر داشته باشد. هر چه بتوانید هزینه بیشتری را برای محوطه سازی پرداخت نمایید مصالحی با کیفیت تر برای انجام پروژه مورد استفاده قرار می گیرند و در آینده کمتر مجبور به تعمیرات خواهید شد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام محوطه سازی به شرکت هایی معتبر مراجعه کنید تا بابت هزینه ای که پرداخت می کنید بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. شرکت بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی صفرزاده با دارا بودن تجربه و دانشی که در این زمینه دارد می تواند در کلیه مراحل اجرای محوطه سازی در کنار شما باشد

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :