09122828127

مسجد الزهرا

ساخت مسجد الزهرا از سال 1389 آغاز شد و در سال 1391 به پایان رسید. این مسجد که در تهران خیابان شهید عراقی واقع شده است دارای ورودی گشته بری به همراه نقاشی می باشد که ورودی بسیار زیبا و معنوی را برای مسجد الزهر به وجود اورده است. گچبری داخل گنبد نیز با استفاده از رینگ های مزین به آیات قرانی انجام شده است و گچبری محراب مسجد نیز از گچبری گل و نقوش اسلیمی و آیات قرآنی بوده که توجه هر بیننده ای را به سمت خود جلب می نماید و شما با دیدن آن ها مجذوب این هنر خواهید شد.

مسجد الزهرا

اجرای پروژه مساجد نیازمند دانش و آگاهی در زمینه ساخت اماکن مذهبی و مساجد می باشد که همه شرکت های بازسازی ساختمان در این زمینه تجربه کافی ندارند. بنابراین برای ساخت مساجد باید شرکت هایی پیش قدم شوند و باید ساخت آن ها را به کسانی بسپارید که در این زمینه آگاهی و دانش و همچنین تجربه لازم را داشته باشند تا بتوانند به شکل حرفه ای از طراحی و اجرای مسجد بر بیایند. مساجد اماکنی هستند که سالیان سال قرار است جایگاه مراسم مذهبی باشند و ماندگاری قابل قبولی داشته باشند که شرکت دکوراسیون و طراحی داخلی نیلوفر صفرزاده با دارا بودن تجربه فراوان و استفاده از دانش کارشناسان و مهندسان و هنرمندان خود و استفاده از بهترین مواد در سخت مسجد توانسته است بهترین طراحی و پیاده سازی را برای این مسجد به انجام برسانند.

ساخت مسجد الزهرا نیز با رعایت تمامی اصول ساخت مسجد انجام شده است و می توانیم از آن به عنوان یکی از نمونه کارهای موفق کار خود نام ببریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در سایت نیلوفر صفرزاده تماس بگیرید و برای دریافت مشاوره برای ساخت مساجد و اماکن مذهبی با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :