09122828127

مسجدالنبی

پروژه ساخت مسجدالنبی از ابتدای سال 1394 آغازشد  و در پاییز سال 1396 این پروژه با موفقیت به پایان رسید. سقف های حیاط این مسجد، بصورت گشته بری از طرح گره، به همراه رنگ آمیزی هفت رنگ اجرا شده است و نمای بسیار زیبایی را در این مسجد به وجود آورده است.

بعد از اتمام سقف حیاط، گنبد مسجد به صورت هفتی و هشتی به اجرا درآمد، که در طراحی آن از گشته بری و نقاشی سنتی هفت رنگ به سبک صفویه استفاده شد و فضای فوق العاده ای را برای آن پدید آورده است.

 مسجدالنبی

از نکات قابل توجه این مسجد، این است که داخل آن از هیچ گونه آینه کاری استفاده نشده است. این مسجد زیبا در : تهران، کارگر شمالی، امیرآباد شمالی، روبروی خوابگاه دخترانه علوم پزشکی واقع شده است.

معماری مساجد در ایران و معماری آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. اجرای معماری مساجد معاصر نیازمند رعایت نکاتی با اهمیت می باشد که توسط گروه فنی و مهندسی صفرزاده همگی به خوبی و با دقت اجرا می شوند. این مسجد یکی از مساجد شاخص در منطقه امیرآباد شمالی می باشد

معماری و ساخت مساجد معمولا به گونه ای انجام می شود که حس عظمت و معنویت را با استفاده از ظریف کاری ها و قرینه سازی ها و رعایت بسیاری دیگر از نکات فنی و هنری به انسان منتقل می نماید. ما نیز با داشتن متخصصان و هنرمندانی در زمینه طراحی و اجرای مساجد و با تلفیق هنر و مهندسی توانستیم به خوبی از عهده طراحی و اجرای مسجدالنبی بر آمده و آن را به عنوان یکی از کارهای موفق خود در کارنامه معماری خود بیاوریم.

اگر می خواهید ساخت بنای مسجدی را در منطقه خود آغاز نمایید برای کسب اطلاعات درباره طراحی و معماری مساجد می توانید با شماره های موجود در سایت صفرزاده تماس بگیرید تا  مشاوران ما در این را همراه شما باشند.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :