09122828127

مسجد امام حسن عسگری (ع)

مسجد امام حسن عسگری (ع) مسجد مقیم مازندرانی های تهران بوده و ساخت آن در سال 1390 آغاز و پایان ساخت آن نیز  در سال 1393 بوده است. این مسجد در آدرس تهران، میدان هروی، اول خیابان ساق دوش واقع شده است و دارای متراژ 750 متر مربعی است که در ادامه توضیحاتی درباره ساخت این مسجد به شما ارائه خواهیم داد. پس با ما همراه شوید. گنبد مسجد امام حسن عسگری (ع)،  به روش گچبری رینگی مزین به آیات قرآنی با خط کوفی و پایین گنبد، با استفاده از شبکه بری اسلیمی و رسم بندی و گوشواره ای انجام شده است و فضای خارق العاده ای را برای مسجد ایجاد نموده است.

 مسجد امام حسن عسگری (ع)

سقف شبستان گنبد، به روش گره بندی، سقف مسجد به روش گچبری اسلیمی دایره ای شکل و کتییه های دورتا دور شبستان با آیه بری و گره چینی اجرا شده است و چشم هر بیننده ای را به سمت خود جلب و جذب می نماید.محراب مسجد امام حسن عسگری (ع) نیز با گچبری ایرانی، به همراه گره بری به صورت تو بری به سبک صفویه و سلجوقیان توسط مهندسان و هنرمندان شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان صفرزاده کار شده است.

معماری و ساخت مساجد نیازمند دانش مهندسی و هنری و آگاهی از دانش معماری مذهبی و سنتی می باشد و باید توسط شرکت هایی انجام شود که تخصص لازم را در تمامی این زمینه ها داشته باشند.

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان نیلوفر صفرزاده با داشتن متخصصین و مهندسین و هنرمندانی متعهد و مجرب توانسته اند با استفاده از تجربیات و استفاده از بهترین متریال ها بهترین نمونه کارها را در کارنامه کاری خود ثبت نمایند.

چنان چه شما عزیزان هرگونه سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با تماس با شماره های درج شده در سایت اطلاعات مناسبی را در این زمینه از کارشناسان و متخصصین ما دریافت نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :