09122828127

مسجد امام حسین (ع)

مسجد امام حسین (ع)  در تهران میدان امام حسین واقع شده و شروع به ساخت آن در سال 1395 و پایان ساخت این مسجد در سال 1397 بوده است. این مسجد که دارای متراژ 800-1000 متر مربع می باشد دارای محرابی با گچبری ایرانی به سبک صفویه و سلجوقی و ایلخانی بوده و بسیار هنرمندانه انجام شده است. حاشیه دور محراب نیز همراه با رعایت جزئیات و ظریف کاری هایی انجام شده است که طراحی بسیار هنرمندانه ای را برای این مسجد ایجاد نموده است. استفاده از دهنه بنی هفت و پنجی در دورتا دور شبستان، نتیجه کار را بسیار چشم نواز و زیبا حاصل گردانید و نظر هر بیننده ای را به سمت خود جلب و جذب می نماید. همچنین کتیبه رو به روی محراب از گچبری های بی نظیر با جزییات بالا و بسیار پرکار می باشد. سقف شبستان مسجد امام حسین (ع) نیز از گره بندی به همراه گل و نقوش اسلیمی و مزین به اسماء الله و نام های ائمه و امامان صورت گرفته است.

 مسجد امام حسین (ع)

از آن جا که ساخت مساجد نیازمند آگاهی  و دانش در زمینه ساخت ابنیه از این دست می باشد شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان نیلوفر صفرزداده با دارا بودن کادری حرفه ای و مجرب و هنرمند توانسته است به خوبی از عهده این امر بر آید. آگاهی از علوم معماری اسلامی و سنتی به همراه دانش مهندسی پرسنل حرفه ای مشغول به فعالیت در این مجموعه باعث شده است تا شرکت طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان صفرزاده بتواند نمونه کارهایی قابل تحسین را در کارنامه فعالیت خود داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت مسجد می توانید به صفحات مختلف این سایت مراجعه نموده و یا با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز و مناسب را در این زمینه از کارشناسان ما کسب نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :