09122828127

مسجد امام حسین (ع) اصفهان

مسجد امام حسین (ع) اصفهان که در آدرس خیابان اشرفی اصفهانی، محله رهنان، محله طاحونه، روبه روی فرهنگسرا واقع شده است دارای متراژ 250 متر مربعی می باشد و ساخت آن در سال 1398 به اتمام رسیده است. یکی از بخش های مهم مسجد گنبد مسجد است که نوع طراحی و ساخت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که داخل گنبد مسجد امام حسین (ع) اصفهان به صورت گشته بری و به همراه نقاشی سنتی انجام شده، که طرح آن از مسجد شیخ لطف الله اصفهان الگو برداری شده است که ظاهری بسیار زیبا را برای گنبد مسجد به وجود آورده است.

 مسجد امام حسین اصفهان

کاشی‌های محراب مسجد امام حسین (ع) اصفهان و کاشی‌های هفتی و پنجی اطراف محراب از کاشی هفت رنگ استفاده شده است که نمایی دلنواز را برای نمازگزاران و سایر بینندگان این اثر پدید آورده است. طراحی و ساخت مسجد نیازمند آگاهی لازم در زمینه ساخت و طراحی اماکن مذهبی می باشد که باید مشتمل بر دانش مهندسی و هنری و تاریخی و مذهبی باشد تا بهترین نتیجه در ساخت مسجد حاصل شود. بنابراین ساخت مساجد باید توسط گروهی از مهندسان و کارشناسانی انجام شود که در این زمینه ها  دانش و اطلاعات لازم و همچنین به روز را داشته باشند. یکی دیگر از نکاتی که باید در ساخت مسجد مورد توجه قرار بگیرد نوع موادی است که در ساخت مسجد مورد استفاده قرار می گیرد که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا برای سالیان سال قابل استفاده باشد.

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمانی نیلوفر صفرزاده با داشتن گروه فنی مجرب اقدام به ساخت مسجد امام حسین (ع) اصفهان کرده است و تبدیل به نمونه کار موفقی در کارنامه این مجموعه شده است. برای ساخت مسجد می توانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه مهندسی نیلوفر صفر زاده تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :