09122828127

مسجد امام علی (ع)

شروع ساخت مسجد امام علی (ع)   1392  و پایان آن درسال 1393 بود. این مسجد در آدرس تهران، میدان سبلان، ‌ روبروی پست بانک واقع شده است و متراژ آن 500 متر مربع می باشد

داخل گنبد مسجد امام علی (ع) به سبک صفویه و با الهام از مسجد شیخ لطف الله اصفهان انجام شده است ومحراب مسجد، به روش گچبری ایرانی بوده که به صورت ترکیبی از گل، نقش های اسلیمی و آیات قرآنی می باشد، انجام شده است که فضای دل انگیز و معنوی و مذهبی را برای مسجد فراهم آورده است چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند.

 مسجد امام علی (ع)

سقف شبستان مسجد امام علی (ع)  با نام مبارک امام علی (ع) به خط بنایی، مزین شده است و کاشی‌های ورودی و سردر مسجد امام علی(ع)کار شده با کاشی هفت رنگ و بسیار زیبا می باشد.

این مسجد یکی از بهترین نمونه های اجرا شده توسط شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی نیلوفر صفرزاده می باشد و از تجربیات مهندسان و هنرمندان کارآزموده در طراحی و اجرای آن استفاده شده است. از آنجا که ساخت هر ساختمانی باید با توجه به کاربرد آن انجام شود ساخت مسجد نیز نیازمند تخصص در این زمینه می باشد و باید توسط افرادی انجام شود که در زمینه ساخت مسجد تبحر و تجربه کافی را داشته باشند تا بتوانند اثری ماندگار و هنری را برای سالیان سال باقی بگذارند. استفاده از متریال هایی با کیفیت در ساخت مسجد از مهم ترین نکاتی است که باید در ساخت مسجد مورد توجه قرار بگیرد زیرا مساجد بناهایی هستند که قرار است سالیان سال در کنار مردم باشند.

شما عزیزان می توانید برای مشاوره و ساخت مسجد از کارشناسان ما کمک بگیرید. شماره های ما در بخش های مختلف سایت موجود می باشد و شما می توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :