09122828127

مسجد امیرالمومنین

ساخت مسجد امیرالمومنین در سال 1393 آغاز شد و در سال 1394 به پایان رسید . این مسجد که در تهران، خیابان شهید مدنی، میدان نامجو ( میدان گرگان سابق)، خیابان اکبر نژاد واقع شده است دارای متراژ 400 متر مربعی می باشد.

سقف شبستان و طبقه بالای این مسجد با گره چینی انجام شده که داخل تسمه های گره از میلگرد استفاده شده است.

در ساخت محراب مسجد امیرالمومنین از نقاشی سنتی صفویه به همراه اسماء الله استفاده شده است که فضایی روحانی و زیبا و خیره کننده ای را برای نمازگزاران و سایر مراجعه کنندگان به وجود آورده است. سقف شبستان طبقه پایین مسجد نیز از گشته بری به همراه نقاشی سنتی صفویه کار شده است که فضای عرفانی زیبایی را ایجاد کرده است.

مسجد امیرالمومنین

مهندسان و معماران این مسجد با داشتن تجربه و تخصص لازم در زمینه طراحی و معماری و ساخت مسجد توانسته اند بنایی ماندگار را در این منطقه تهران به یادگار بگذارند. استفاده از متریالی با کیفیت عالی در ساخت مسجد امیرالمومنین باعث شده است تا ماندگاری طولانی مدت این بنا تضمین شود.

ساخت و ساز مساجد، اماکن و فضاهای معنوی و مذهبی نیازمند آگاهی و دانش مختص این اماکن ویژه می باشد. از آن جا که بسیاری از اجتماعات بزرگ مسلمانان در مساجد برگزار می شود نیاز است تا بسیاری از نکات درباره ساخت مسجد رعایت شود که شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی نیلوفر صفرزاده با دارا بودن افرادی متخصص و با تجربه توانسته است به خوبی از عهده این کار بر آید و نمونه کارهای ما دلیل ادعای ماست.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره برای ساخت مساجد و سایر اماکن می توانید با شماره های موجود در این سایت تماس حاصل فرمایید و از کارشناسان و متخصصان ما راهنمایی های لازم را در طراحی و ساخت و معماری و پیاده سازی دریافت نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :