09122828127

نقاشی و پتینه کلاسیک

پتینه از بافت و رنگ های مختلفی بهره گرفته است به این ترتیب که مابین جسم اصلی و رنگی سطحی جدا کننده ایجاد می شود و در نهایت نمایی کهنه و فرسوده ایجاد می نماید. در هنر پتینه کاری رنگ ها به عنوان پوشاننده، مات کننده و روشن کننده برای نمایش کهنگی اشیا نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

 نقاشی و پتینه کلاسیک

در واقع کهنه به نمایش گذاشتن اشیاء نو را پتینه می گویند و سبکی متفاوت برای دکوراسیون منزل می باشد. در واقع پتینه یک پوشش هنری برای سطح دیوار می باشد که در انواع مختلفی قابل اجرا می باشد. در این هنر از یک رنگ زمینه برای پوشش استفاده می شود و سپس تصویر  به شکل برجسته یا فلت بر روی آن اجرا می شود. پتینه و پتینه کاری بر اساس طرح می توانند به دو گروه پتینه مدرن و کلاسیک تقسیم شود.

نقاشی و پتینه کلاسیک یکی از انواع پتینه کاری

نقاشی و پتینه کلاسیک برای قدیمی به نمایش گذاشتن اشیای نو طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب و جلب نموده است.  کسانی که دوست دار دکوراسیون کلاسیک و آنتیک هستند از نقاشی و پتینه کلاسیک استقبال فراوانی کرده اند. برای بیشتر لوازم خانه که نو هستند می توان از هنر نقاشی و پتینه کلاسیک بهره گرفت و آن ها را به اشیائی آنتیک مبدل نمود. به منظور مسطح و هموار کردن سطوحی که از چوب درست شده اند و یا سفالی هستند و برای کاغذ دیواری ها می توان از نقاشی و پتینه کلاسیک بهره برد. برای اجرا در آوردن نقاشی و پتینه کلاسیک می توان از روغن مخصوص شاپان کاری بهره برد و به این ترتیب به سادگی می توان برای به وجود آوردن تغییر و هماهنگی اشیا و لوازم دکوراسیون خانه از هنر نقاشی و پتینه کلاسیک بهره گرفت

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :