09122828127

نمای ترکیبی

در نمای ترکیبی از دو نوع مصالح و یا چند مصالح در طراحی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دو یا چند متریال در طراحی نمای ساختمان می تواند نمای خاصی را برای ساختمان ایجاد نماید. استفاده از نمای ترکیبی معمولاً علاقمندان زیادی را به سمت خود جلب نماید.

انواع نمای ترکیبی

نمای ترکیبی ورق کامپوزیت و سنگ یکی از انواع نمای ترکیبی می باشد که بسیار هم مورد علاقه مردم قرار گرفته است. در این نوع از اجرای نمای ترکیبی بخش هایی از ساختمان که قرار است برجسته به نظر بیاید از کامپوزیت استفاده می شود و برای سطوح صاف از سنگ استفاده می شود.

نمای ترکیبی

یکی دیگر از ترکیبات که برای نمای ترکیبی مورد استفاده می باشد آجر و سنگ است. ترکیب این دو مواد با همدیگر هزینه نمای ساختمان را پایین آورده و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نمای ترکیبی چوب و سنگ از دیگر انواع نمای ترکیبی ساختمان است که نمایی پر هزینه محسوب می شود و مهم ترین نکته زیبای این نوع از طراحی نمای ساختمان استفاده از چوب در نمای ترکیبی می باشد ولی برای کم کردن هزینه ها از ترموود نیز به جای چوب استفاده می شود.

چوب و کامپوزیت نیز نوعی دیگر از نمای ترکیبی می باشد. سرعت اجرای کامپوزیت بالا بوده و به همین علت است که به راحتی می توان آن را با دیگر متریال ها ترکیب نمود.

نمای ترکیبی کامپوزیت و جی اف آر سی نیز یکی دیگر از انواع نمای ترکیبی محسوب می شود. نمای کامپوزیت از انواع نماهایی است که دارای طرفداران بسیاری می باشد ولی دیگر روی مد نیست بنابراین ترکیب آن با جی اف سی آر که متریالی جدید می باشد می تواند طرحی خلاقانه برای نمای ترکیبی باشد.

برای استفاده از تخصص کارشناسان شرکت صفرزاده می توانید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت نمایید و با استفاده از ایده های مبتنی بر دانش و تجربه بهترین نمای ترکیبی را برای ساختمان خود پیاده سازی نمایید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :