09122828127

نمای سیمانی

سیمان دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل جوی و محیطی می باشد و همچنین می توان نمای ساختمان را با قیمت پایین تری با استفاده از سیمان پیاده سازی نمود. برای طراحی نمای ساختمان سیمانی باید نکاتی رعایت شود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت پس با ما در ادامه همراه باشید.

انواع طراحی نمای سیمانی

اولین نکته ای که باید در طراحی نمای سیمانی در نظر گرفت انجام زیرسازی قبل از پیاده سازی طراحی نمای سیمانی می باشد.

نمای سیمانی

نمای سیمانی در انواع مختلفی پیاده سازی می شود: نمای سیمان سفید یکی از انواع نمای ساختمانی می باشد که این نوع از سیمان خصوصیات سیمان سفید را داشته و نمایی سفید به ساختمان می بخشد. استفاده از سیمان سفید ظاهری زیبا لوکس و زیبا به ساختمان می بخشد. این نما با استفاده سیمان سفید و آب اجرا می شود.

سیمان شسته یکی دیگر از انواع طراحی نمای سیمانی ساختمان می باشد. سنگدانه های رنگی، پودر سنگ، سیمان سفید و سیاه و رنگ های معدنی و به شکل اندود اجرا می شود.

نمای سیمانی تخته ماله نیز یکی دیگر از انواع نمای سیمانی می باشد که دارای دو لایه آستر و تخته ماله می باشد. نمای سیمانی تگرگی و ماهوتی نیز که دارای لایه های ملات سیمانی، پودر سنگ و خاک سنگ بوده و این ملات با استفاده از دستگاه دوغاب پاش به روی نمای ساختمان پاشیده می شود. اگر از دانه های درشت استفاده شود نما تگرگی و اگر از دانه های ریز تشکیل شده باشد به آن ماهوتی می گویند. در این بین سیمان سفید و سیمان شسته و تخته ماله لوکس تر از نمای سیمانی تگرگی می باشد ولی این نمای سیمانی هم نمایی ساده و مدرن ایجاد می کند.

نمای سیمانی در انواع دیگری از جمله نمای تیشه ای، نمای سیمانی آبساب و موزائیک شسته، نمای خراشی، نمای رومی سیمانی از دیگر انواع نمای سیمانی می باشد.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :