09122828127

نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت به معنی ترکیب چند مواد است که در لایه های مختلفی قرار گرفته و به هم متصل شده اند. هسته اشتعال ناپذیر، عایق پلی اتیلن، مواد نسوز کانی و دو لایه فلز آلومینیوم مواد تشکیل دهنده نمای کامپوزیت می باشند و در کل وزن کمی دارند. ورق کامپوزیتی که در قسمت بیرونی نمای ساختمان می تواند دارای طرح ها و رنگ های مختلفی باشد.

ابعاد ورقه های کامپوزیتی بر اساس سلیقه طراحی نمای ساختمان مشخص می شود و سپس بر روی نمای ساختمان نصب می شود.

نمای کامپوزیت

کاربرد نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت برای طراحی و اجرای نمای خارجی ساختمان ها، تعمیر و بازسازی نمای ساختمان و برای تبدیل نمای ساختمان های قدیمی به طراحی نمای جدید استفاده می شود. از دیگر موارد کاربرد نمای کامپوزیت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای پوشش دیوارهای داخلی و سقف ها، طراحی دکوراسیون داخلی برای مراکز تجاری و برای طراحی و پیاده سازی تابلو تبلیغاتی برای مغازه ها و فروشگاه ها و برای مکان های عمومی برای بیمارستان و جایگاه سوخت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای نمای کامپوزیت

از مهم ترین مزایای نمای کامپوزیت می توان به سبک بودن ورقه های کامپوزیت اشاره نمود. از دیگر مزایای طراحی نمای کامپوزیت می توان به راحتی نصب در مونتاژ و تعمیر و نگهداری و عایق بودن آن در برابر سر و صدا و تنوع رنگ ورقه های کامپوزیت اشاره نمود. همچنین به دلیل ساختاری که ورقه کامپوزیت دارد در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارد. ورقه های کامپوزیتی مستقیماً به ساختمان متصل نمی شوند و این باعث می شود در زمان زلزله ورقه ها امکان حرکت در جای خود را داشته باشند و فرو نریزند. سرعت اجرای بالا و امکان آب بندی نما از دیگر مزایای طراحی نمای کامپوزیت می باشد.

شرکت طراحی نما و بازسازی ساختمان صفرزاده با داشتن متخصصینی مجرب و حرفه ای توانسته است به خوبی رضایت کارفرمایان خود را در این زمینه کسب نماید.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :