09122828127

نور پردازی

نورپردازی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فضای موجود دارد که با توجه به این موضوع بسیاری از معماران و مهندسان ساختمانی نیز برای اینکه بتوانند جلوه ظاهری زیبایی را برای سازه ایجاد کنند از نورپردازی بدین منظور کمک می گیرند. نورپردازی می تواند باعث روشن شدن محیط نیز شود. نور ایجاد شده توسط نور پردازی میتواند تند و یا ملایم باشد. شدت نور نسبت به فضای موجود تغییر خواهد کرد و در صورتیکه از نورپردازی برای محیط های بیرونی استفاده شود شدت نور افزایش خواهد یافت. اما نور پردازی بخش های داخلی ساختمان معمولا از شدت کمتری برخوردار است زیرا بخش های داخلی ساختمان چندان نباید روشن و پر نور باشند زیرا نور با شدت زیاد میتواند موجب خستگی چشم ها شود. به طور کلی نورپردازی اصول خاص خود را دارد و باید با توجه به شرایط موجود از روش های مختلف نورپردازی استفاده شود. 

نور پردازی

استفاده از طیف های رنگی گوناگون برای نورپردازی ضروری است

تنها یک طیف نوری نمیتواند نورپردازی زیبایی را پدید اورد و باید طیف های رنگی متعددی بدین منظور مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از طیف های رنگی گوناگون میتواند در کنار زیبای حس آرامش بخشی را نیز برای ساکنین ایجاد کند.

اگر قصد نورپردازی برای سازه خود دارید و نمیتوانید نسبت به اینکه چه طیف نوری را انتخاب کنید تصمیم گیری نمایید بهتر است مشاوره ای را از کارشناسان شرکت ساختمانی صفر زاده دریافت نمایید. این شرکت جزو شرکت های فعال در زمینه فروش و اجرای تجهیزات ساختمانی است که میتوانید با استفاده از تجربه این شرکت بهترین نورپردازی را برای سازه خود ایجاد نمایید. 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :