09122828127

پتینه و نقاشی دکوراتیو

یکی از سبک های نقاشی ساختمان که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است پتینه و نقاشی دکوراتیو است. منظور  از پتینه همان قدیمی و کهنگی است که بر روی ظروف مسی به چشم میخورد. اما در صنعت دکوراسیون داخلی معنا و مفهوم پتینه کاری متفاوت است و امروزه از روش پتینه کاری که به سبک های مدرن و همچنین کلاسیک انجام میشود. پتینه و نقاشی دکوراتیو جلوه ظاهری بی نظیر و متفاوتی را برای دکوراسیون داخلی بوجود می آورد و افرادی که به زیبایی دکوراسیون داخلی خود اهمیت زیادی میدهند از این روش برای هر چه زیباتر شدن فضای موجود بهره میگیرند. از جمله پتبنه کاری و نقاشی های دکوراتیو که طرفداران زیادی دارد میتوان به پتینه کاری طرح آجر، پتینه طرح بتن، پتینه طرح سنگ، پتینه طرح ابر و باد، پتینه طرح فرشته، پتینه طرح چوب، پتینه طلا کاری شده و همچنین پتینه طرح برجسته را نام برد که زیبایی خاصی را برای دکوراسیون ایجاد میکنند که قابل وصف نیست.

پتینه و نقاشی دکوراتیو

قبل از انتخاب و اجرا پتینه کاری و نقاشی دکوراتیو به موارد زیر توجه کنید

قبل از آنکه پتینه کاری و نقاشی دکوراتیو را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید باید به تناسب آن با سبک دکوراسیون خود توجه داشته باشید. پتینه کاری ها و نقاشی های دکوراتیو در دو سبک مدرن و کلاسیک انجام میشود که متناسب با دکوراسیون خود باید سبک مناسب را انتخاب نمایید. پیشنهاد میکنیم پیش از آنکه طرح پتینه خود را انتخاب کنید آلبوم موجود در فروشگاه یا شرکت را به خوبی مشاهده کرده و بعد از اطمینان پیدا کردن از تناسب میان دکوراسیون و پتینه نسبت به سفارش آن اقدام نمایید. 

برای سفارش بهترین و زیباترین پتینه ها و نقاشی های دکوراتیو میتوانید با کارشناسان شرکت ساختمانی صفر زاده تماس حاصل نمایید تا بتوانید با اطلاعات کسب شده از کارشناسان این شرکت بهترین طرح را انتخاب نمایید. 

1مجموع 4 محصول
1مجموع 4 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :