09122828127

کابینت آشپزخانه ام دی اف

 دکوراسیون آشپزخانه همیشه مورد توجه بوده است ولی در حال حاضر به دلیل ادغام فضای آشپزخانه با فضای خانه اهمیت دکوراسیون آشپزخانه نیز دو چندان شده است. بنابراین انواع مختلفی از کابینت به منظور دکوراسیون آشپزخانه به بازار عرضه شد که شما می توانید بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید و بر اساس سلیقه و نوع دکوراسیون منزل خود نوع مناسبی از کابینت را انتخاب و خریداری نمایید.

کابینت آشپزخانه ام دی اف

درباره کابینت آشپزخانه ام دی اف بیشتر بدانید

ام دی اف از ذرات خرد شده چوب تشکیل شده است که توسط چسب های مخصوصی  و به وسیه فشار توسط دستگاه به یک دیگر چسبیده و سپس در ابعاد مناسبی برش می خورند. استفاده از کابینت آشپزخانه ام دی اف دارای مزایایی می باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. ام دی اف در برابر چوب دارای قیمت بسیار پایین تری می باشد و این یکی از مهم ترین مزایای کابینت آشپزخانه ام دی اف نسبت به چوب می باشد. یکی دیگر از مزایای کابینت آشپزخانه ام دی اف این است که قطعات  ام دی اف قابل برشکاری هستند و مقاومت و پایداری بسیار خوبی دارند. همچنین می توان کابینت آشپزخانه ام دی اف را در انواع و مدل های مختلفی انتخاب کرد. استفاده از چوب برای ساخت کابینت به دلیل وجود گره های طبیعی چوب کار ساخت و یکنواختی کابینت را کاهش می دهد اما ام دی اف چنین مشکلاتی را ندارد.

ام دی اف برای ساخت کابینت می تواند مات و یا براق باشد. برای مات کردن ورقه های ام دی اف برای ساخت کابینت می توان از رنگ و یا روکش استفاده کرد. کابینت آشپزخانه ام دی اف دارای رنگ های متنوعی می باشد و شما می توانید بر اساس سلیقه رنگ مناسبی را انتخاب نمایید. یکی دیگر از انواع کابینت آشپزخانه ام دی اف نوع براق آن است  که براقی را می توان با رنگ و یا روکش پی وی سی بر روی سطح ام دی اف ایجاد کرد.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :