09122828127

کابینت مدرن

می توان گفت آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است و دکوراسیون آن هم از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. البته انواع کابینت علاوه بر این که نقش مهمی در زیبایی خانه دارند  کاربرد فراوانی نیز دارند بنابراین باید برای انتخاب و خرید کابینت دقت ویژه ای کرد و باید قبل از انتخاب کابینت اطلاعات مناسبی در این زمینه داشته باشید.

سبک کابینت مدرن

ظاهر کابینت مدرن به روز بوده و از شکل سنتی کابینت فاصله دارد و در صورتی که به دکوراسیون مدرن علاقه داشته باشید استفاده از کابینت مدرن می توانید بهترین گزینه برای آشپزخانه شما باشد. کابینت مدرن که ساخت آن از جنگ جهانی اول آغاز شد دارای سطوحی صاف و صیقلی بوده و دارای کمترین تزئینات می باشد.

کابینت مدرن

کابینت های مدرن نسبت به انواع کلاسیک تابلو فضای کمی را اشغال می کنند و صیقلی تر هستند. موادی که در ساخت کابینت مدرن به کار گرفته می شود ساخته دست انسان بوده و از آهن و پلاستیک و شیشه و بتن تشکیل شده اند. کابینت مدرن از روکشی از چوب و یا ورقه های پلاستیکی تشکیل شده است و در کل در ساخت کابینت مدرن از مواد ترکیبی استفاده می شود.

از انواع کابینت مدرن می توان به کابینت هایگلاس، کابینت مات و براق، کابینت با طرح چوب و کابینت بدون دستگیره اشاره کرد.

دست شما در انتخاب رنگ برای کابینت مدرن باز است هر چند روکش چوبی برای انتخاب رنگ کابینت دارای طرفداران زیادی می باشد ولی انتخاب رنگ ها تند و مدرن نیز بسیار مورد توجه طراحان و مردم قرار گرفته است. برای مثال اگر اهل کمی ریسک باشید می توانید از رنگ های قرمز و نارنجی و رنگ هایی از این قبیل در ترکیب کابینت مدرن استفاده نمایید و فضایی جذاب را در آشپزخانه خلق نمایید.

برای دریافت بهترین مشاوره برای خرید کابینت مدرن می توانید با شماره های ثبت شده در سایت نیلوفر صفرزاده تماس بگیرید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :