09122828127

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یکی از انواع پوشش برای دیوار است که در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود می باشد. تنوع کاغذ دیواری  به حدی است که  می توان آن را برای انواع دکوراسیون کلاسیک و مدرن انتخاب کرد و جوابگوی هر سلیقه ای می باشد. با استفاده از طرح های کاغذ دیواری می توانید فضا را بزرگ تر و یا کوچک تر نشان داد و یا می توان به این وسیله فضا را شلوغ و یا خلوت تر به نمایش داد.

کاغذ دیواری

نکاتی برای خرید کاغذ دیواری

برای خرید کاغذ دیواری باید ببینید که می خواهید آن را برای چه فضایی استفاده کنید. کاغذ دیواری که برای اتاق پذیرایی استفاده می شود با کاغذ دیواری که برای اتاق فرزندان و یا اداره مورد استفاده قرار می گیرد با یکدیگر متفاوت می باشد. اگر می خواهید فضایی که در اختیار دارید گرم تر و صمیمی تر نشان داده شود استفاده از رنگ های گرم پیشنهاد می شود. اگر می خواهید فضا با شکوه تر نمایش داده شود باید از انواع کاغذ دیواری با طرح های عمودی استفاده شود و اگر از کاغذ دیواری با خطوط افقی استفاده شود فضا بزرگ تر نمایش داده می شود.

دلیل انتخاب کاغذ دیواری

یکی از دلایل استفاده از کاغذ دیواری سهولت و سرعت اجرای کاغذ دیواری می باشد. یکی دیگر از دلایلی کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرد تنوع رنگ و طرح کاغذ دیواری می باشد که می توانید آن را با انواع دکوراسیون ست کنید. همچنین نصب کاغذ دیواری بوی کمی نسبت به رنگ دارد و این یکی دیگر از دلایلی است که کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش مورد انتخاب قرار می گیرد. یکی دیگر از مزایای استفاده از کاغذ دیواری قیمت مناسب آن می باشد.

برای نصب کاغذ دیواری و دریافت مشورت برای انتخاب بهترین کاغذ دیواری می توانید با شماره های ثبت شده در سایت نیلوفر صفرزاده تماس بگیرید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :