09122828127

کمد دیواری

بخش مهمی ازفضای خانه را کمد دیواری تشکیل می دهد. شما با استفاده از کمد دیواری می توانید به اسباب و وسایل خود نظم دهید. برای خرید کمد دیواری باید بررسی کنید که کدام نوع از کمد دیواری برای اتاق شما مناسب می باشد و بر آن اساس تصمیم به خرید کمد دیواری بگیرید.

از کمد دیواری استفاده های مختلفی می شود و در کل می توان کمد دیواری را به سه دسته کمد رختخوابی، کمد لباس و کمد closet تقسیم نمود.

کمد دیواری

انواع کمد دیواری

یکی از انواع کمد دیواری که کمد رختخوابی نامیده می شود که در خانه های ایرانی نقش مهمی دارد. این کمدها دارای درب های لولایی می باشد تا کاملاً قابل باز شدن باشند. استفاده از کمد رختخواب فقط برای خانه های ایرانی کاربرد دارد.

کمد لباس نیز به عنوان نوعی دیگر از کمد دیواری است که در انواع مختلفی می باشد که از آویزی برای لباس، طبقات و کشوها تشکیل شده است. محلی که برای آویز لباس در نظر گرفته شده است ارتفاع زیادی دارد تا بتوان به راحتی لباس های بلند نظیر مانتو و لباس مجلسی و بارانی و از این قبیل را بر روی آن آویزان کرد. شما می توانید در زمان طراحی کمد لباس چیزی که بیشتر به آن نیاز دارید را برای ساخت سفارش دهید و ساخت این کمد قاعده و قانون خاصی ندارد و می تواند بر اساس سلیقه شما انجام شود.

کمد closet نیز در بیشتر موارد بدون درب است و دارای کشو و قفسه های متفاوتی می باشند. از این نوع از کمد دیواری بیشتر برای اتاقی استفاده می شود که در آن اتاق تعویض لباس انجام می شود.

کمد دیواری با جنس های مختلفی ساخته می شود. برای مثال ورق ام دی اف با روکش ملامینه یا نئوپان با روکش ملامینه یا های گلاس می تواند متریالی باشد که کمد دیواری توسط آن ها ساخته می شود.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :