09122828127

کناف سقفی و دیواری

کناف یکی از  انواع پوشش های است که برای سقف و همچنین دیوار ها مورد استفاده قرار میگیرد. کناف سقفی و دیواری چند سالی است که به صنعت دکوراسیون داخلی راه پیدا کرده است و به دلیل زیبایی بی حد و حصر خود توانسته نظر بسیاری از افرادی که به زیبایی دکوراسیون خود اهمیت زیادی میدهند را جلب نماید. از جمله مزایایی که با استفاده از کناف های سقفی و دیواری ایجاد میشود میتوان به اجرای بسیار آسان و سریع آنها، عایق حرارتی و صوتی بسیار مناسب ، هزینه ای بسیار کمتر در مقایسه با گچبری و گچکاری، مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله و تمیزی محیط نام برد. 

کناف سقفی و دیواری

در انتخاب کناف باید به شرایط موجود توجه داشته باشید

کناف ها را باید بر اساس شرایط موجود انتخاب نمایید. کناف ها انواع مختلفی دارند که میتوانید بنا به شرایط خود یک کناف مناسب را انتخاب نمایید. نور یکی از عواملی است که باید در هنگام انتخاب کناف به آن توجه داشته باشید. کناف ها در رنگ بندی های مختلفی تولید و عرضه میشوند که برای انتخاب رنگ ها باید توجه داشته باشید که آیا فضای شما نورگیر میباشد یا خیر. اگر فضای شما بخوبی نور گیر میباشد پس در اینصورت میتوانید کناف های تیره را نیز انتخاب و خریداری نمایید. اما در صورتیکه تمایل به خرید کنافی های تیره برای فضاهای کم نور را دارید باید بگوییم که این کار اشتباه است. 

شرکت ساختمانی صفر زاده دارای سالها سابقه در زمینه عرضه انواع کناف سقفی و دیواری میباشد و اگر به دنیال کناف در مدل ها و رنگ های متفاوت هستید میتوانید با انتخاب این فروشگاه کناف مورد نظر خود را خریداری نمایید. کناف های دیواری و سقفی موجود در این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و جزو کناف های درجه یک محسوب میشوند.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :