09122828127

گچبری

یکی از مصالح ساختمانی که در دکوراسیون داخلی کاربرد زیادی دارد گچ میباشد. گچ ساختمانی میتواند با خلق آثار هنری نقش بسیار مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی داشته باشد. گچبری یکی از بهترین و ارزان ترین روش هایی است که از طریق آن دکوراسیون داخلی متحول خواهد شد. در گچبری ها نقش های برجسته ای توسط گچ ساختمانی بر روی سقف و دیوار ایجاد میشود که این نقش های برجسته نیز میتوانند بر اساس هنر گچکار در سبک های متنوع مدرن و کلاسیک انتخاب و اجرا شوند. گچبری یکی از مشاغلی محسوب میشود که به تخصص و تجربه زیادی نیاز دارد. 

گچبری

انواع گچبری

گچبری بر اساس نقش و طرح و همچنین ابزارآلاتی که برای آن استفاده میشود انواع مختلفی دارد. از انواع گچبری که امروزه کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده اند میتوان به گچبری نقش برجسته، گچبری زبره، گچبری برهشته، گچبری کلوخی یا لکه ای، گچبری مشبک و لایه ای، گچبری پته و بری، گچبری شیر و شکری و همچنین گچبری تخمه بری را نام برد. 

تعرفه گچبری

 گچبری تلفیقی از فن و هنر میباشد که به همین دلیل نمیتوان تعرفه ای مشخص را برای آن تعیین نمود. هنر دست قیمت ندارد و نمیتوان قیمتی را برای آن تعیین نمود. هر چه فرد از تبهر و تجربه بالایی برخوردار باشد و بتواند گچبری زیباتری را خلق کند در نتیجه تعرفه بالاتری را نیز برای این کار  در نظر خواهد گرفت. 

شرکت ساختمانی صفر زاده که بهترین و با تجربه ترین استاد کاران گچبری را در اختیار دارد برای جلب رضایت مشتریان اقدام به در نظر گرفتن تعرفه هایی بسیار مناسب برای خدمات گچبری نموده است. برای بهره مندی از خدمات این شرکت میتوانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نموده تا برای ارزیابی و کارشناسی فضای مورد نظر در محل حاضر شوند. 

1مجموع 9 محصول
1مجموع 9 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :