09122828127

گچبری آیه بری

گچبری یکی از هنرهای اصیل ایرانی اسلامی است که در زمانی بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما متاسفانه امروره اهمیت کمی به این هنر ناب داده می شود. گچبری برای تزئینات داخلی ساختمان ها و عمارت ها استفاده می شود. ولی یکی از مهم ترین کاربردهای گچبری برای نوشتن آیه ها و احادیث می باشد که به نوعی این هنر را به هنری اسلامی نیز مبدل نموده است.

گچبری آیه بری

گچبری آیه بری یکی از شاخه های گچبری است که انجام آن نیازمند دقت و ظریف کاری بسیار زیادی می باشد. استفاده از گچبری آیه در مساجد و امامزاده ها و سایر اماکن مذهبی بسیار مشاهده می شود و حس معنوی را به انسان منتقل می کند. حالت چسبندگی و راحتی کار با گچ و منعطف بودن گچ سبب شده است تا بتوان آیه را با استفاده از این هنر در بسیاری از مکان های مذهبی مورد استفاده قرار داد.

گچبری آیه تلفیقی از هنر و معنویت بوده و حس نابی را به بیننده منتقل می کند و علاوه بر اینکه مضامینی ارزشمند را به انسان منتقل می کند دیدگان مسحور زیبایی هنر گچبری می شود و ناخودآگاه خالق اثر را تحسین می کنید.

گچبری آیه نیاز به تجربه فراوانی دارد و فقط عشق به این هنر و معنویت است که می تواند شما را به سوی این کار سوق دهد.

گچبری آیه بری می تواند آماده و یا در محل انجام بگیرد که البته گچبری در محل بسیار سخت تر، زمان بر و هزینه بیشتری نیز باید از بابت این کار پرداخت نمایید.

شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی صفرزاده با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای و هنرمند با ارائه بهترین خدمات در زمینه گچبری آیه بری در خدمت مساجد گرامی می باشد و ضمن ارائه مشاوره می تواند با هزینه ای مناسب و زمان بندی دقیق این کار را انجام داده و نمونه کارهای ما دلیل بر ادعای ما می باشد.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :