09122828127

گچبری ایرانی

گچ از مهمترین مصالحی است که در معماری ایرانی مورد استفاده قرار می گرفته است و با توجه به این که گچ دارای قابلیت های خاصی می باشد مورد توجه معماران و هنرمندان ایرانی واقع شد به اندازه ای که گچبری تبدیل به یک هنر برای انجام تزئینات ساختمان ها مورد استفاده قرار گرفت. در زمان های قدیم که دیوار ها گلی بودند و زیبایی خاصی نداشتند  استفاده از گچ برای تزئین دیوارها عمومیت پیدا کرد و شکل ظاهری خوبی به دیوارها می داد.

گچبری ایرانی

گچبری ایرانی که وابسته به معماری ایرانی است قیمت مناسبی داشت و کار کردن با آن هم ساده بود و در نتیجه در مصرف انرژی فرد صرفه جویی می شد و هزینه کمی را هم در پی داشت. با استفاده از گچبری ایرانی می توان تزئینات ظریفی را بر روی سقف و دیوار ایجاد نمود و فضایی خارق العاده را در محیط به وجود آورد.

می توان گفت سبک گچبری ایرانی و فنونی که برای اجرای آن به کار گرفته می شود دارای تنوع و ظرافت بسیار زیادی است که هیچ ملت دیگری تا به این حد در پیشرفت آن تاثیر نگذارده است و این عقیده پروفسور پوپ می باشد.

در حال حاضر نیز گچبری ایرانی دارای طرفداران بسیاری است و بسیاری از هنرمندان از این راه کسب درامد می کنند. استفاده از گچبری ایرانی برای تزئینات سقف ها و دیوارها و بخش های یک ساختمان از جمله ستون می تواند تصاویری حیرت انگیز را بیافریند.

شرکت صفر زاده با داشتن نیروهایی هنرمند و با تجربه  و خلاق در زمینه گچبری ایرانی می توانند بهترین ایده ها را برای طراحی و اجرای این هنر ایرانی در منزل و یا محل مورد نظر شما ارائه دهند و شما می توانید با تماس با شماره های مندرج در سایت راهنمایی های لازم را در این زمینه از کارشناسان ما دریافت نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :